Projekty
realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego
2019

FITNESS - Cardio Mix


Cardio Mix – zajęcia trwają ok. 45 min. Prosimy o zabranie ze sobą obuwia i stroju sportowego oraz wodę i ręcznik.

Jeśli chcesz spalić tkankę tłuszczową i zwiększyć swoja wytrzymałość to trening Cadrio Mix jest właśnie dla Ciebie. Różnorodne zajęcia – HI/LO, LOW, Fat Burner, Step, Dance – to zestawy ćwiczeń ułożonych w proste choreografie, które nie tylko pomogą Ci w osiągnięciu wymarzonego celu, ale będą też dobrą zabawą. Wszystkie typy zajęć poprzedzone są rozgrzewką i zakończone rozciąganiem. Ich forma i intensywność dopasowywana jest do grupy.

  • Fat Burner – zajęcia o najniższej intensywności, utrzymujące tętno na poziomie pozwalającym na spalanie tkanki tłuszczowej.
  • HI/LO – zajęcia, w trakcie których możesz spalać tłuszcz, ale przy zwiększonym tempie i intensywności poprawisz swój układ krążenia i wytrzymałość.
  • LOW – zajęcia o intensywności pomiędzy formami Fat Burner i HI/LOW.
  • Dance – zajęcia łączące taniec z fitnessem, prowadzone przy energicznej muzyce, które – przy dobrej zabawie – pozwalają na spalanie tkanki tłuszczowej i poprawę kondycji.
  • Step – zajęcia choreograficzne z wykorzystaniem stepów. Spalają tkankę tłuszczową, jak również wzmacniają mięśnie.

Uczestnik zajęć jest zobowiązany do posiadania ubezpieczenia NNW oraz do przestrzegania regulaminu obiektu. 

Każdy uczestnik zajęć poniżej 18 roku życia zobowiązany jest do złożenia Instruktorowi podpisanego przez rodzica/opiekuna prawnego oświadczenia - POBIERZ

Regulamin zajęć Aktywny UczeńLista zajęć